ERKUS SPORT'A HOŞGELDİNİZ.

Gizlilik Politikası

Erkus Spor Eğitim Turizm Organizasyon Bilgi Dış Ticaret Ltd. Şti. Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kayıtlı üyelerimizin bilgilerinin kullanımı ve sahip olduğunuz haklar hakkında politikamız aşağıda belirtilmiştir:

1. Elektronik posta adresiniz, Erkus Spor Eğitim Turizm Organizasyon Bilgi Dış Ticaret Ltd. Şti. ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara reklam, tanıtım veya pazarlama amacıyla dağıtılmayacaktır.

2. Verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler, sadece müşteri profili belirlemek amacıyla firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere erişmesi ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediğiniz bilgileri kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz.

5. Sitemizden yapılan alışverişlerde verdiğiniz kredi kartı bilgileri tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

Bu ilkeler, kişisel haklarınızı korumak amacıyla tarafımızca teminat altına alınmıştır.

Güvenlik Politikası

Müşterilerimizin güvenli alışveriş yapabilmeleri için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktayız.

128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistemidir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizim dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Erkus Spor, hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu nedenle, kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.