ERKUS SPORT'A HOŞGELDİNİZ.

Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Teslimat Tüm Türkiye’ye anlaşmalı olduğumuz Kargo firması ile yapılmaktadır.

Siparişiniz kargoya verilmesini müteakip genellikle 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Gecikmeler ve benzeri durumlarda bizi arayabilir veya size verilen kargo takip nosu ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Telefon numaramız: 0 312 212 00 03

DEĞİŞTİRME

YAlmış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değiştirebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, değişim yapmak istediğiniz ürünün adı/linki vb. bir görseli, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iletişim formu ile değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değiştirebileceğiniz ürün bulunmaması durumunda ürünü geri iade edebilirsiniz.

GERİ İADE

Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde ÜCRETSİZ OLARAK teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, iade sebebi, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iletişim formu ile iade talebinde bulunabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü orjinal ambalajı, kutusu, parça ve materyalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız.

Size gönderilen faturayı ekleyiniz.

Aşağıdaki adrese istediğiniz herhangi bir kargo firmasını kullanarak ödemesi sizin tarafınızdan karşılanarak gönderimini yapabilirsiniz; Kargo ücreti ödemek istemez iseniz lütfen ArasKargo ile Erkus Spor adına gönderiniz.

Yukarı Bahçelievler Mahallesi 76.Sokak (Eski 14. Sokak) No:52 Daire:A / Bahçelievler Çankaya / Ankara Türkiye 06490

Ürün elimize ulaştıktan hemen sonra, kısa bir kontrolden geçecek ve ödemiş olduğunuz kanallar kullanarak para iadeniz gerçekleşecektir.